Gavryliv&Sons 76х62 Н

Артикул: 7662Н

Gavryliv&Sons 76х62 Н – сталева камінна топка українського виробництва. Топка фронтального типу з прямим склінням з підйомним механізмом дверцят.

112756 грн
Оформити заявку
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
+
Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер!
Характеристики
Виробник
Gavryliv&Sons
Країна виробник
Україна
Потужність номінальна
13.5 (кВт)
ККД
80%
Конфігурація топки
фронтальна
Вид твердого палива
дрова
Матеріал топки
сталь з футеруванням
Спосіб відкривання дверцят
гільйотина та бокове
Наявність підйомного механізму дверцят
так
Форма скла топки
фронтальна квадратна
Подвійне скління
опціонально
Система чистого скла
так
Режим роботи топки
тривале горіння
Наявність шибера
ні
Камера подвійного згорання
так
Подача повітря для горіння ззовні
так
Підключення до димаря
верхнє
Діаметр підключення до димаря
200 мм
Розміри габаритні
901х548х1461Н
Вага
310.0 кг
Зольник
ні
Опис

Gavryliv&Sons 76х62 Н – сталева камінна топка українського виробництва. Топка фронтального типу з прямим склінням з підйомним механізмом дверцят.

Модель G&S 76х62 Н має гармонійні пропорції дверцят наближені до квадрату. Такі пропорції вікна топки ідеально пасуватимуть в першу чергу до камінного облицювання класичного стилю або провансу. Топка обладнана підйомним механізмом – дверцята топки відкриваються як гільйотина вверх.

Система гільйотини виконана на нержавіючих високоточних лінійних направляючих та подвійних підпружинених каретках. Таке рішення забезпечує довговічність системи відкривання дверцят вгору та мінімізує зношуваність ущільнювачів. Підйомний механізм працює м’яко та тихо.

Для виробництва камінної топки використовується холоднокатана сталь. Таким чином забезпечується стійкість до руйнування при розтягуванні та збільшується опір деформації.

Переваги камінної топки виробництва Gavryliv&Sons є герметична паливна камера та високий коефіцієнт корисної дії. Зверніть увагу – топка не має колосникової решітки. Подача повітря організована через конструкцію дверного профілю. Таким чином повітря для горіння рівномірно розподіляється в паливній камері знизу та зверху в співвідношенні 60/40 забезпечуючи максимально ефективне згорання твердого палива. 

Паливна камера топки створена з футеруванням шамотними плитами Wolfshöher Tonwerke.

Виробник пропонує два варіанти футерування, що впливає на формування вартості топки – плита з ребрами товщиною 4см та плита з гладкою поверхнею товщиною 3см.

Опціонально топка може мати монтажну раму, подвійне скління дверцят, додаткову акумуляційну комплектацію.

Матеріали
Відгуки
Відгуки